Детектор проводки Bosch D-tect 120 Professional 0601081300
Відео 15Фото 5 |
Bosch D-tect 120 Professional 0601081300 |
|
В комплекті моделі 0601081300 батарейки типу AA (4 шт), а модель 0601081301 поставляється з акумулятором (12 В, Li-Ion, 1.5 Агод), зарядним пристроєм і кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch D-tect 120 Professional 0601081300
Усі ціни 11 →Детектор Bosch D-TECT 120 0601081300 | 7 600 грн. |
Детектор Bosch Professional D-tect 120 0601081300 | 9 199 грн. |
Детектор BOSCH D-tect 120 Professional + вкладка под L-Boxx 0601081300 | 7 999 грн. |
Bosch D-Tect 120 Professional (0601081303) 601081303 | 10 199 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 120 Professional 0601081300 | 11 760 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →