Детектор проводки Bosch D-tect 120 Professional 0601081301
Відео 15Фото 5 |
Bosch D-tect 120 Professional 0601081301 |
|
В комплекті моделі 0601081300 батарейки типу AA (4 шт), а модель 0601081301 поставляється з акумулятором (12 В, Li-Ion, 1.5 Агод), зарядним пристроєм і кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch D-tect 120 Professional 0601081301
Усі ціни 9 →Универсальный Детектор Bosch D-TECT 120 PROFESSIONAL 0601081301 | 10 199 грн. |
Универсальный детектор Bosch Professional D-tect 120 в L-Boxx 136 с 1 акб | 12 649 грн. |
Універсальний детектор Bosch D-tect 120 Professional, 1 акб GBA 12V 2.0Ah, | 12 649 грн. |
Детектор BOSCH D-tect 120 в L-Boxx 136 0601081301 | 12 649 грн. |
Детектор BOSCH D-tect 120 Professional + L-Boxx 0601081301 | 12 649 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →