Детектор проводки Bosch D-tect 200 C Professional 0601081600
Відео 5Фото 8 |
Bosch D-tect 200 C Professional 0601081600 |
|
Можливість робити скріншоти для ведення документації, які завантажуються через кабель USB-C і слот для SD-карти.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch D-tect 200 C Professional 0601081600
Усі ціни 7 →Детектор BOSCH D-tect 200 C Professional 0601081600 | 39 999 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 200 C Professional 0601081600 | 30 960 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 200 C Professional 0601081600 | 31 734 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 200 C Professional 0601081600 | 32 508 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 200 C Professional 0601081604 | 33 560 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 200 C Professional 0601081604 | 34 399 грн. |
Bosch Wallscanner D-tect 200 C Professional 0601081604 | 35 238 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →