Детектор проводки Bosch GMS 100 M Professional 0601081100
Відео 4Фото 7 |
Bosch GMS 100 M Professional 0601081100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GMS 100 M Professional 0601081100
Усі ціни 14 →Детектор Bosch GMS 100 M Professional 0601081100 | 3 419 грн. |
Металлоискатель Bosch Professional GMS 100 M 0601081100 | 4 029 грн. |
Металошукач Bosch GMS 100 M Professional 0601081100 | 4 029 грн. |
Детектор неоднородностей Bosch GMS 100 M Professional (0601081100) | 4 029 грн. |
Детектор Bosch GMS 100 M (100 мм) (0601081100) 0601081100 | 4 029 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →