Bosch Professional GAS 15 PS (0.601.9E5.100)
Відео 12Фото 3 |
Bosch Professional GAS 15 PS |
|
Потужна промислова модель від марки Bosch, призначена для сухого прибирання і відрізняється рядом важливих переваг. Так, порівняно економний пилосос споживає всього 1100 Вт. До специфічних особливостей належать можливість роботи на видув, що використовується при прибиранні у дворі або в майстерні, і вбудована в корпус електрична розетка, наявність якої зручно для підключення додаткових інструментів.
Пилосос Bosch GAS 15 PS відрізняється і набором насадок: до стандартних щілинної та паркетної додаються щітки для збору пролитої води і для очищення інструментів. Тип пилозбірника — мішок об'ємом 10 л, який досить легко виймається і чиститься завдяки ергономічній конструкції моделі. Пристрій має складову трубу, яка довго прослужить без поломок і зможе витримати тривале навантаження. За розміром і вагою пилосос значно менший багатьох промислових моделей — він важить 6 кг при розмірах 44x36 см. Цей пристрій з успіхом можна використовувати для побутових робіт вдома та в підсобних приміщеннях або для прибирання невеликих промислових підприємств.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Professional GAS 15 PS
Усі ціни 58 →Промышленный пылесос для влажного и сухого мусора Bosch GAS 15 PS 1100 Вт, | 5 200 грн. |
Будівельний пилосос Bosch GAS 15 PS Professional 06019E5100 | 5 994 грн. |
Пилосос Bosch GAS 15 PS | 5 994 грн. |
Bosch Bosch GAS 15 PS | 5 944 грн. |
Пилосмок Bosch GAS 15 PS Professional миючий (06019E5100) 06019E5100 | 5 994 грн. |
Невеликий розмір, стійкий, добре пересувається по підлозі. Швидко і легко чиститься, шланг довгий, антистатичні властивості є – дійсно, пил налипає набагато менше. Потужний, маневрений, хороша сила всмоктування Немає Андрей Чауш: користуюся Bosch Professional GAS 15 PS більше року |
Повинна сказати, що це мій перший продукт Bosch – надійний, потужний та простий у використанні. Я в захваті від його ефективності. Ми активно ще використовуємо Euroclean WD X2, так ось Bosch більш потужний і набагато перевершує євроклін як складання. Після сухого прибирання підлоги він такий чистий і блискучий, що складається враження, що його натирали. Вважаю, це заслуга широкої насадки для підлоги. Її, до речі, можна використовувати для чищення диванів, ліжок, автомобіля. Мокре прибирання не пробувала, оскільки не було потреби і не хочу змінювати конфігурацію його налаштувань роботи. Для вологого чищення необхідно видалити пиловий фільтр. Мені подобається, що труба, що всмоктує, досить довга, що зазвичай рідкість в таких пилососах і це супер зручно при прибиранні в машині. Зазвичай пилососи мають більш довгий шнур живлення та коротку всмоктувальну трубу. До пилососу підходять насадки Karcher та інших пилососів. Надійний, потужний та простий у використанні. Широку насадку для підлоги можна використовувати для чищення диванів, ліжок, автомобіля. Всмоктувальна труба досить довга. До пилососу підходять насадки Karcher та інших пилососів. для вологого чищення необхідно видалити пиловий фільтр Юлия: користуюся Bosch Professional GAS 15 PS кілька місяців |