Перфоратор Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916000
Відео 1Фото 5 |
Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916000
без кейсакейс
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:425 Вт
Енергія удару:2.5 Дж
Число ударів:4350 уд/хв
Оберти холостого ходу:980 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:2.6 кг
Всі характеристики
Характеристики GBH 18V-26D Professional 0611916000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916000
Bosch GBH 18V-26 D Professional 0611916000 | 10 800 грн. |
Bosch GBH 18V-26 D Professional 0611916000 | 11 070 грн. |
Bosch GBH 18V-26 D Professional 0611916000 | 11 340 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916000
Ціни на Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916001 | від 14 240 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GBH 18V-26D Professional 0611916000 | від 10 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →