Перфоратор Bosch GBH 240 Professional 0611272104
Відео 13Фото 9 |
Bosch GBH 240 Professional 0611272104
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:790 Вт
Енергія удару:2.7 Дж
Число ударів:4200 уд/хв
Оберти холостого ходу:930 об/хв
Тип патрона:SDS+, ключовий
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:2.8 кг
Модель 0611272100 поставляється без ключового патрона, модель 061127210D — без ключового патрона, в комплекті набір свердел (3 шт), модель 0611272102 — без ключового патрона, в комплекті набір свердел (5 шт), в комплекті моделі 0611272104 є ключовою патрон
Всі характеристики
Характеристики GBH 240 Professional 0611272104
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBH 240 Professional 0611272104
Перфоратор Bosch GBH 240 + ключовий патрон з адаптером 0611272104 | 4 999 грн. |
Перфоратор Bosch Professional GBH 240 в чемодане с ключевым патроном с ада | 4 999 грн. |
Перфоратор Bosch GBH 240 Professional + ключовий патрон з адаптером 061127 | 4 999 грн. |
Перфоратор BOSCH GBH 240 Professional 0611272104 | 4 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 240 Professional 0611272104
Ціни на Bosch GBH 240 Professional 0611272104 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 240 Professional 0611272100 | від 4 399 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GBH 240 Professional 0615990L44 | від 5 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GBH 240 Professional 0611272104 | від 4 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →