Перфоратор Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020
Відео 5Фото 5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020
Усі ціни 19 →Аккумуляторный перфоратор Bosch GBH 180-Li 0611911020 | 4 000 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 180-LI, без акб 0611911020 | 5 999 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Bosch Professional GBH 180-Li в чемодане, без ак | 5 399 грн. |
Акумуляторний перфоратор Bosch GBH 180-Li Professional, без акб 0611911020 | 5 399 грн. |
Перфоратор Bosch GBH 180-LI, акумуляторний (0.615.990.M9C) 0.615.990.M9C | 8 682 грн. |
Метаюся кабанчиком містом. Зайві п'ять хвилин на "де у вас тут розетка", "де мій подовжувач", скрутити-розкрутити на десяти замовниках перетворюються на годину. В результаті акумуляторний перф економить купу часу. функціонал, тип інструменту все нормуль Semen: |
Брав для професійної діяльності і не пошкодував. Хоча ціна досить висока, інструмент дійсно функціональний і якісний. Не важкий, в руках тримати зручно, батареї мені для роботи вистачає, а комусь ні – завжди може поміняти на більш потужну. Добре працює з бетоном та залізобетоном, в інші матеріали взагалі входити як ніж у масло. Потужний, професійний Хіба що ціна Алексей Петров: користуюся Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020 кілька місяців |
Німецький бренд Bosch випускає побутові та професійні інструменти, що мають високу продуктивність і відмінну якість зборки. GBH 180-LI Professional 0611911020 — перфоратор, який без зусиль справляється зі складними завданнями, при цьому, коштує недорого — $150.
Впевнене зручність
Інструмент, виконаний у фірмовому дизайні, виглядає солідно і потужно. На основній рукоятці є прогумовані накладки, тому рука не зісковзує під час роботи. Для утримання приладу під час свердління або свердління є додаткова рукоятка, її можна встановлювати в два положення, а вбудований обмежувач глибини дозволяє робити велику кількість однакових отворів без зупинки.
Перфоратор виглядає важким, але важить небагато — 3.2 кг разом з батареєю. Невелика довжина корпусу і компактне вертикальне розташування робочих вузлів робить інструмент ергономічним і зручним.
Що можна робити?
1800 обертів і 4550 уд/хв достатньо, щоб працювати долотом, свердлити отвори в бетоні повнотілою буром діаметром до 20 мм. Колесо-перемикач легко допоможе встановити потрібний режим.
Перфоратором можна проробляти отвори в дереві діаметром до 30 мм, а у металі — до 13 мм. Кнопка блокування фіксує курок — можна працювати, не турбуючись про постійному натиску. Функція підсвічування виручає, коли треба свердлити в погано освітленому місці. Запобіжна муфта рятує прилад від руйнування при раптовому заклинюванні і захищає оператора від травм.
Комплектація
Перфоратор поставляється в добротному пластиковому кейсі. Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять, але докуповувати їх, швидше за все, доведеться, якщо інструмент не передбачається в якості додаткового, і це істотно збільшує вартість. Комплект з двома 4-амперних акумуляторами та зарядним пристроєм йде під артикулом 0611911023 і обходиться в $350. А при купівлі комплекту 0615990K2Y, в нього увійде ще й фітнес браслет.
Bosch GBH 180-LI Professional — зручний і потужний перфоратор для квартирного ремонту і приватних будівельних замовлень. Недорого і надовго.
Модификації Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020
Ціни на Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L6J | від 8 682 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GBH 180-LI Professional 0611911023 | від 6 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GBH 180-LI Professional 0615990L01 | від 10 796 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GBH 180-LI Professional 0611911020 | від 4 000 грн. | 19 пропозицій |