Фрезер Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0002
Відео 7Фото 10 |
Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0002 |
|
Безщітковий двигун
Модель 06016B0002 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06016B0000 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKF 12V-8 Professional 06016B0002
Усі ціни 9 →Фрезер акумуляторний Bosch GKF 12V-8 (без АКБ) 06016B0002 | 8 173 грн. |
Фрезер аккумуляторный Bosch GKF 12V-8 06016B0002 | 6 199 грн. |
Фрезер аккумуляторный Bosch Professional GKF 12V-8, без акб и з/у 06016B00 | 8 173 грн. |
Фрезер акумуляторний Bosch GKF 12V-8 Professional, без акб 06016B0002 | 8 173 грн. |
Аккумуляторный кромочный фрезер BOSCH GKF 12V-08 Solo 06016B0002 | 8 173 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →