Електрорубанок Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Відео 3Фото 13 |
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A |
|
Модель 060159A76A поставляється без кейса, в комплекті моделі 060159A760 звичайний кейс, а в комплекті моделі 060159A76G — кейс L-BOXX 238
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Усі ціни 7 →Рубанок Bosch Professional GHO 40-82 C в L-Boxx 238 с параллельным упором, | 17 860 грн. |
Рубанок електричний Bosch GHO 40-82 C з L-BOXX 238 060159A76A | 17 999 грн. |
Рубанок Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A | 9 524 грн. |
Bosch Bosch GHO 40-82 C | 18 132 грн. |
BOSCH GHO 40-82 C | 18 132 грн. |
Рубанок Bosch Professiona GHO 40-82 C, 850 W, ніж 82 мм, глибина стругання | 22 937 грн. |
Рубанок Bosch Professiona GHO 40-82 C, 850 W, ніж 82мм, глибина стругания | 21 940 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A
Ціни на Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76A | від 9 524 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A760 | від 13 899 грн. | 27 пропозицій | ||
Bosch GHO 40-82 C Professional 060159A76G | від 11 860 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →