Набір електроінструменту Bosch GSR 18V-50 + GWS 180-LI 2Ah, 5Ah Professional 0615990M47
Bosch GSR 18V-50 + GWS 180-LI 2Ah, 5Ah Professional 0615990M47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-50 + GWS 180-LI 2Ah, 5Ah Professional 0615990M47
Усі ціни 26 →Набір акумуляторних інструментів Bosch GSR 18V-50 і GWS 180-LI 0615990M47 | 14 039 грн. |
Набор инструментов Bosch Professional болгарка GWS 180-LI с дрелью-шурупов | 14 039 грн. |
Набір інструментів Bosch: Дриль-шуруповерт GSR 18В-50 + Шліфмашина кутова | 14 039 грн. |
Набір акумуляторних інструментів Bosch дриль-шуруповерт GSR 18V-50, болгар | 14 039 грн. |
Набор инструментов аккумуляторных Bosch GSR 18V-50 + GWS 180-LI (0615990M4 | 14 039 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →