Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00
Відео 3Фото 7 |
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 |
|
Професійний нівелір для побудови горизонтальних та вертикальних площин. Оснащений зеленими лазерами (компанія "Бош" стверджує, що зелений лазерний промінь у 4 рази краще сприймається людським оком, ніж червоний), які "б'ють" на відстань до 30 м. Прилад може встановлюватися на штатив або кріпитися за допомогою монтажного пристрою. Тримач, який додається до нівеліру в даній комплектації, є пристосуванням з механічним (типу «прищіпка») та магнітним кріпленнями.
Тому його зручно кріпити на металевий профіль при виконанні робіт, пов'язаних із монтажем підвісних стель або облицюванням стін гіпсокартоном. Лазерним нівеліром Bosch GLL 3-80 CG Professional можна керувати зі смартфона: вмикати та вимикати прилад, вимикати окремі проекції та керувати потужністю випромінювання (три режими яскравості променя). Як елемент живлення використовується «обойма» - акумулятор від 12-вольтової лінійки електроінструментів Bosch. В комплект входять пластиковий кейс типу L-BOXX, чохол для нівеліру, візирна марка для зеленого лазера та зарядка для АКБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00
Усі ціни 26 →Линейный лазерный нивелир Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 | 17 899 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 CG Professional в L-Boxx 0601063T00 | 21 049 грн. |
Линейный лазерный нивелир Bosch Professional GLL 3-80 CG Professional в L- | 21 049 грн. |
Нівелір лазерний Bosch GLL 3-80 CG Professional + BM 1 + L-Boxx (0601063T0 | 21 049 грн. |
Лінійний лазерний нівелір Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 | 21 049 грн. |
Модификації Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00
Ціни на Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T00 | від 17 899 грн. | 27 пропозицій | ||
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063T03 | від 27 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GLL 3-80 CG Professional 0601063TSS | від 27 999 грн. | 1 пропозиція |