Міксер будівельний Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000
Відео 3Фото 4 |
Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000
Усі ціни 13 →Строительный миксер Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000 | 15 899 грн. |
Електроміксер Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000 | 28 678 грн. |
Электромиксер Bosch Professional GRW 18-2 E 06011A8000 | 28 678 грн. |
Електроміксер Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000 | 28 678 грн. |
Дрель-миксер Bosch GRW 18-2 E (06011A8000) | 28 678 грн. |
Електроінструменти під німецьким брендом Bosch відомі високою якістю та багатим функціоналом. Технічний міксер Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000 досить дорога модель, близько $510, розглянемо, на скільки ж вона гарна.
Перше враження
При першому погляді в очі кидається міцна рама з прогумовані рукоятки, яка дозволяє надійно утримувати важкий (7.2 кг) інструмент. Приваблює і комплектна насадка для змішування діаметром 160 мм, що більше стандартної. До того ж, з міксером можна використовувати ще більшу — до 180 мм.
Потужно і швидко
Потужний двигун на 1800 Вт здатний не просто перетворювати матеріали в рівномірну густу суміш, але і розбивати в пил щільні шматки цементу, піску. Дві швидкості роботи дають змогу підвищувати обертів шпинделя до 1050 об/хв або знижувати до 450 об/хв, залежно від того, доводиться перемішувати клей, шпаклівку або щось ще. Для вибору швидкості є спеціальна клавіша. Прилад добре справляється з в'язкими речовинами, не створюючи особливих проблем майстру і не перевантажуючи двигун. Затиснути курок і спокійно працювати довгий час на одній швидкості можна за допомогою кнопки блокування вмикання, її легко включити великим пальцем. Міксер Bosch GRW 18-2 E Professional 06011A8000 розрахований на підготовку розчинів різного складу і консистенції у великих об'ємах. З ним можна розраховувати на тривалий термін експлуатації. Однак, з такими ж характеристиками, але на $100 дешевше, можна придбати Makita UT1600.