Дриль-шурупокрут Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100
Відео 3Фото 10 |
Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100
Усі ціни 42 →Акумуляторний дриль-шуруповерт ударний Bosch GSR 185-LI Professional (0601 | 5 659 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 185-LI Professional, 2 а | 5 499 грн. |
Bosch Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт GSB 185-LI, 2 акумулятора 2.0 | 6 001 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 185-LI Professional з 2 а | 6 582 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB 185-LI с 2 | 6 582 грн. |
Три режими та безліч налаштувань для різних сценаріїв роботи
Дриль-шурупокрут Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100 є трирежимним інструментом. На кільці вибору режимів знаходяться три іконки: "свердло", "молоток" та "шуруп". Ці режими відповідають різним завданням: свердління без удару, свердління з ударом та закручування/викручування кріплення. Крім цього, у шурупокрута є кнопка реверсу, перемикач швидкостей (500/1900 об/хв), 20-позиційна муфта регулювання моменту, що крутить, і чутлива пускова клавіша, яка дозволяє точно контролювати частоту обертання патрона від мінімуму до максимуму в залежності від завдання.
Переваги безщіткової технології
Цей інструмент оснащений сучасним безщітковим мотором, який спільно з металевим редуктором забезпечує крутний момент - до 50 Нм. Це дозволяє закручувати шурупи діаметром до 10 мм (при попередньому свердлінні отворів) або свердлити отвори діаметром до 35 мм у дереві. У швидкозатискний патрон, повністю виготовлений з металу, можна вставляти свердлильне оснащення з діаметром від 1.5 до 13 мм, а також біти, перехідники та інші шестигранні насадки.
Універсальний помічник для майстрів різних спеціалізацій
Шурупокрут Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100 має помірну вагу (1.3 кг з акумулятором), але через довгий патрон його не можна назвати компактним. Однак його розміри та технічні характеристики роблять його придатним для широкого спектру робіт: монтажу електричних шаф, збирання меблів, з'єднання металевих та дерев'яних конструкцій, свердління отворів під кронштейни в стінах з цегли або газобетону, закручування шурупів у дюбелі та багато іншого. У комплекті йдуть два акумулятори ємністю 2 Агод кожен, зарядний пристрій (повна зарядка за 65 хвилин) та міцний пластиковий кейс від виробника.
Модификації Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100
Ціни на Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3100 | від 5 499 грн. | 42 пропозиції | ||
Bosch GSB 185-LI Professional 06019K3103 | від 3 999 грн. | 3 пропозиції |