Нейлер Bosch GNH 18V-64 M Professional 0601481000
Відео 7Фото 9 |
Bosch GNH 18V-64 M Professional 0601481000 |
|
Відсутність акумулятора та зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GNH 18V-64 M Professional 0601481000
Усі ціни 10 →Аккумуляторный гвоздезабиватель Bosch Professional GNH 18V-64 M без акб и | 24 798 грн. |
Акумуляторний цвяхозабивач Bosch GNH 18V-64 M, без акб 0601481000 | 24 798 грн. |
Степлер гвоздезабивной аккумуляторный Bosch GNH 18V-64 M (0601481000) - бе | 24 798 грн. |
Пістолет для цвяхів BOSCH GNH 18V-64 M 0601481000 | 24 798 грн. |
Аккумуляторный гвоздезабиватель Bosch GNH 18V-64 M без акб 0601481000 | 24 798 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →