Кавоварка Russell Hobbs Colours Plus 24033-56 бежевий
Фото 7 |
Russell Hobbs Colours Plus 24033-56 бежевий червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Colours Plus 24033-56 бежевий
Усі ціни 57 →Кавоварка Russell Hobbs 24033-56 Colours Plus Cream | 2 299 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 24033-56 | 2 799 грн. |
Крапельна кавоварка Russell Hobbs Colours Plus Cream 24033-56 | 2 514 грн. |
Кавоварка Russell Hobbs 24033-56 Colours Plus+ | 2 799 грн. |
Кавоварка Russell Hobbs 24033-56 | 2 882 грн. |
ще 20 пропозицій
15 листопада 2019, 12:34
Фильтр #
Я так понимаю, что она использует одноразовые фильтры. В интернете и одноразовые и многоразовые находил с пометкой №2 и №4
Вопрос - у этой конкретной модели (Russell Hobbs Colours Plus 24031-56), какие использовать?
Модификації Russell Hobbs Colours Plus 24033-56
Ціни на Russell Hobbs Colours Plus 24033-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Colours Plus 24033-56 бежевий | від 2 202 грн. | 57 пропозицій | ||
Russell Hobbs Colours Plus 24031-56 червоний | від 2 062 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →