Сотейник Brizoll Graphit 54-2860 28 см
Фото 4 |
Brizoll Graphit 54-2860 |
|
Можливість приготування страв з мінімальним додаванням олії.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Graphit 54-2860 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода Brizoll Graphite 28х6 см (54-2860) | 677 грн. |
Сковорода Brizoll Graphite 28х6 cм (54-2860) | 666 грн. |
Brizoll 54-2860 GRAPHIT 28 см 54-2860GRAPHIT28см | 780 грн. |
Brizoll 54-2860 | 613 грн. |
Сковорода 28х60 см GRAPHITE BRIZOLL (54-2860) | 709 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Brizoll Graphit 54-2860
Ціни на Brizoll Graphit 54-2860 |
---|---|---|---|---|
Brizoll Graphit 54-2245 22 см | від 449 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2450 24 см | від 479 грн. | 13 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2655 26 см | від 511 грн. | 12 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2860 28 см | від 613 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →