Садова повітродувка-пилосос Bosch UniversalGardenTidy 06008B1000 (06008B1000)
Відео 1Фото 8 |
Bosch UniversalGardenTidy 06008B1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalGardenTidy 06008B1000
Усі ціни 12 →Садовий пилосмок-повітродувка Bosch Universal Garden Tidy EU 06008B1000 | 3 696 грн. |
Пылесос-воздуходувка Bosch Universal Garden Tidy EU 06008B1000 | 1 880 грн. |
Садовый пылесос-воздуходувка Bosch Universal Garden Tidy EU 06008B1000 | 3 499 грн. |
Садовий пилосос-повітродувка Bosch Universal Garden Tidy EU 06008B1000 | 3 499 грн. |
Воздуходувка электрическая Bosch UniversalGardenTidy (06008B1000) | 3 810 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →