Будівельний фен Bosch EasyHeat 500 06032A6020
Відео 7Фото 14 |
Bosch EasyHeat 500 06032A6020 DIYлегкий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch EasyHeat 500 06032A6020
Усі ціни 43 →Фен Технический Bosch EasyHeat 500 06032A6020 | 1 299 грн. |
Фен технический Bosch EasyHeat 500 с плоским соплом 50 мм 06032A6020+16092 | 2 199 грн. |
Технічний фен Bosch EasyHeat 500 06032A6020 | 1 373 грн. |
Будівельний фен Bosch EasyHeat 500 (06032A6020) 06032A6020 | 1 596 грн. |
Технічний фен Bosch EasyHeat 500 з плоским соплом 50 мм 06032A6020+1609201 | 2 199 грн. |
Дуже зручний та простий в управлінні інструмент. Ручка обхватиста, з прогумованою накладкою ззаду - коли береш рукою в рукавичці, долоня не ковзає. Потужність і сила потоку хороші, фарбу та лак з поверхні обдирає добре. Потужний, зручний не помітив Серж Иванов: користуюся Bosch EasyHeat 500 06032A6020 кілька місяців
производства молдава ?или румыния ? |
Легкий фен побутового класу
Технічний фен Bosch EasyHeat 500-це сама «молодша» модель в лінійці подібних пристроїв, що випускаються компанією Bosch. Він є заміною для популярного апарату Bosch PHG 500. Від попередника оновлений фен відрізняється дизайном і полегшеною конструкцією. Маючи вагу всього 470 г, даний пристрій є однією з найлегших моделей серед доступних на ринку. Інструмент зручно лежить в руках і може стояти у вертикальному положенні соплом вгору.
Не рекорд
У апарату всього два режими роботи. Він може дути повітрям, нагрітим до температури 300 °C або 500 °C. залежно від обраного режиму, продуктивність вбудованого вентилятора становить 240 л/хв або 450 л/хв.оскільки даний фен не здатний нагрівати повітря до температури 600 °C і вище, то його неможливо використовувати для деяких видів роботи (наприклад, він не зможе плавити припій, за допомогою якого паяються мідні трубки). З іншого боку, потужність в 1600 Вт (нормою вважається 1.8 – 2 кВт) означає, що спіраль прослужить довше. У будь-якому випадку, навіть 500 °C з запасом вистачає для побутового використання або роботи в майстерні. За допомогою даного фена можна обдирати стару фарбу, склеювати деталі з пластика або листи лінолеуму, розморожувати водопровідні труби і замерзлі замки, чистити грати гриля від жиру або розпалювати вугілля в мангалі.
Найдешевший серед фенів Bosch
Інструмент поставляється в картонній упаковці. Ні кейса для перенесення, ні змінних насадок в комплекті немає (але запасні сопла для різних операцій можна знайти в каталозі аксесуарів). Зате, завдяки "порожній" комплектації, апарат коштує менше $50-практично безкоштовно за мірками технічних фенів Bosch.