Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40 06008B8400
Відео 5Фото 8 |
Bosch UniversalChain 40 06008B8400 350 мм400 мм |
|
Пила середньої потужності (1.8 кВт), яка добре підходить дачникам і власникам приватних будинків. Вона досить легко справляється з обрізанням сухих і живих гілок. Її також можна використовувати для порізки дров або розпилювання дощок, брусів і колод товщиною до 350 мм.Електропила Bosch UniversalChain 40 має помірну вагу (4.3 кг). У неї відносно проста конструкція, яка забезпечує надійність і безтурботне обслуговування. Інструмент поставляється з пильною гарнітурою Oregon (400-міліметрова шина і ланцюг з кроком 3/8 дюйма). Ланцюг змащується автоматично, а для її підтягування не потрібен ключ — для цього передбачений спеціальний важіль на корпусі пилки. Заміна шини теж проводиться без використання інструментів завдяки системі швидкого кріплення гарнітури.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalChain 40 06008B8400
Усі ціни 10 →Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40 | 3 920 грн. |
Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40 06008B8400 | 4 545 грн. |
Цепная пила Bosch UniversalChain 40 06008B8400 | 4 556 грн. |
Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 40 06008B8400 | 4 556 грн. |
BOSCH UniversalChain 40 | 6 000 грн. |
Потужна та безпечна, дуже економно витрачає олію. Приємно здивований потужністю електроінструменту – з об'ємом роботи справляється не гірше за бензинові аналоги. Є миттєве блокування ланцюга. Економна, безпечна, потужна Немає Виталя Рахно: користуюся Bosch UniversalChain 40 06008B8400 більше року |
машинка супер, рідше дрова, як ніж масло вершкове-пиляю недовго, але багато. легка, економ олії, швидка, легка в установці та натяжці ланцюга, спец кріплення для електро підовжувача і дуже зручне поки нічого не бачу |
Модификації Bosch UniversalChain 40 06008B8400
Ціни на Bosch UniversalChain 40 06008B8400 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalChain 35 06008B8300 | від 3 555 грн. | 15 пропозицій | ||
Bosch UniversalChain 40 06008B8400 | від 3 920 грн. | 11 пропозицій |