Настінне кріплення Brateck KLA27-223
Brateck KLA27-223 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brateck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brateck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brateck KLA27-223
Усі ціни 27 →Brateck KLA27-223 | 725 грн. |
Кронштейн для ТБ Brateck KLA27-223 | 725 грн. |
Кронштейн для ТВ Brateck KLA27-223 | 687 грн. |
Brateck KLA27-223 | 655 грн. |
Кронштейн Brateck KLA27-223 (VESA200x200) | 688 грн. |
ще 20 пропозицій
Фігня цілковита. Дуже великі люфти. Перекошується. І тв висить криво. Доводиться жорстко затискати болти, і після цього втрачається її суть поворотної, оскільки жорстко закріплена. Нема зварних деталей. Не до кінця продумане кріплення. Виходить все кріплення - нестача Александр: |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →