Кавоварка Braun Breakfast KF 1100 GR зелений
Фото 10 |
Braun Breakfast KF 1100 GR |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Breakfast KF 1100 GR зелений
Усі ціни 6 →Кавоварка крапельна Braun KF1100 GR | 1 510 грн. |
Кавоварка крапельна Braun KF1100 GR | 1 480 грн. |
Капельная кофеварка Braun Breakfast KF 1100 GR | 1 699 грн. |
Кавоварка крапельна Braun KF1100 GR | 1 510 грн. |
Кавоварка крапельна BRAUN KF1100GR | 1 299 грн. |
Кавоварка крапельна Braun KF1100 GR | 1 495 грн. |
Модификації Braun Breakfast KF 1100 GR
Ціни на Braun Breakfast KF 1100 GR |
---|---|---|---|---|
Braun Breakfast KF 1100 WH білий | від 1 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Braun Breakfast KF 1100 GR зелений | від 1 299 грн. | 6 пропозицій | ||
Braun Breakfast KF 1100 BK чорний | від 1 685 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →