Кавоварка Braun Breakfast KF 1100 WH білий (0X13211053)
Фото 6 |
Braun Breakfast KF 1100 WH |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Breakfast KF 1100 WH білий
Кавоварка крапельна Braun KF1100 WH | 1 090 грн. |
Кавоварка крапельна Braun KF 1100 WH | 1 099 грн. |
Капельная кофеварка Braun Breakfast KF 1100 WH | 1 299 грн. |
Кавоварка крапельна Braun KF 1100 WH | 1 121 грн. |
Кавоварка крапельна Braun KF 1100 WH | 1 110 грн. |
Модификації Braun Breakfast KF 1100 WH
Ціни на Braun Breakfast KF 1100 WH |
---|---|---|---|---|
Braun Breakfast KF 1100 WH білий | від 1 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Braun Breakfast KF 1100 GR зелений | від 1 299 грн. | 24 пропозиції | ||
Braun Breakfast KF 1100 BK чорний | від 1 685 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →