Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300
Відео 7Фото 10 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300 |
|
Епілятор компанії Braun представляє лінійку Silk-epil 9 і відноситься до просунутих рішень, призначених для механічного видалення волосся. Однією з фішок приладу виступає Пінцетний робочий блок з датчиком натиску і плаваючою головкою Flex 3D. остання володіє відразу декількома ступенями свободи для легкого ковзання і повторення контурів тіла. Крім цього модель оснащена підсвічуванням і вологозахищеним корпусом, що дозволяє застосовувати її для вологої епіляції.
Остання особливість дає можливість перетворити видалення волосся в своєрідну спа-процедуру і мінімізувати хворобливі відчуття. Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300 характеризується розширеним комплектом поставки. Основний блок доповнений масажною системою для підвищення комфорту епіляції. Окремий пристрій в комплекті призначений для догляду за обличчям — це FaceSpa з насадкою для пілінгу, масажером і епілятором для брів. Ще тут є сіткова бритва, гребінь і аксесуар для точкового видалення волосся. Працює модель від вбудованого акумулятора. Повний зарядний цикл займає 2 години і забезпечує до 50 хвилин автономності, плюс підтримується і швидка 15-хвилинна зарядка, якої вистачить на 10 хвилин роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9300
Усі ціни 40 →Епілятор Braun SES 9300 Flex 3D | 9 518 грн. |
Эпилятор Braun Silk-epil 9 Flex Beauty Set SES 9300 | 8 199 грн. |
Епілятор Braun Silk-epil 9 Flex Beauty Set SES 9300 | 8 199 грн. |
Епілятор Braun Silkepil 9 SES 9300 3D | 9 999 грн. |
Епілятор BRAUN SES 9300 3D | 9 180 грн. |