Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9100
Відео 8Фото 6 |
Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9100 |
|
Представник серії Silk-epil 9 виробника Braun — це механічний епілятор вищого цінового сегмента. Модель позиціонується в якості першого в світі приладу з фірмовою рухомою головкою Flex 3D.вона здатна повторювати контури тіла в трьох площинах. Власне за видалення небажаного волосся тут відповідає 40 металевих пінцетів MicroGrip Tweezer, які доповнені масажною системою, двома швидкісними режимами роботи і підсвічуванням.
Епілятор Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9100 примітний багатим комплектом аксесуарів. Крім насадок для епіляції, в тому числі гребеня і для точкового видалення волосся, тут передбачений Бритвений блок і набір комплексного догляду за обличчям FaceSpa. У нього входять косметичний спонж і відразу три щіточки для пілінгу та очищення шкіри з різними видами щетини. Спеціально для зберігання цього приладдя є комплектний чохол. Надійно захищений від води корпус приладу дозволяє виконувати вологу епіляцію в душі або ванні. А ще це акумуляторна модель, здатна до 50 хвилин працювати автономно. Після на зарядний процес знадобиться близько 2 годин, плюс підтримується і швидка 15-хвилинна зарядка, якої вистачить на один сеанс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9100
Усі ціни 37 →Епілятор Braun SES 9100 Flex 3D | 5 048 грн. |
Епілятор Braun Silk-epil 9 Flex Beauty Set SES 9100 | 7 999 грн. |
Эпилятор Braun Silk-epil 9 Flex 9-100 | 7 649 грн. |
Епілятор Braun Silkepil 9 SES 9100 3D | 9 999 грн. |
Эпилятор Braun Silk-epil 9 Flex 3D Beauty Set SES 9100 Wet&Dry + FaceSpa 8 | 9 999 грн. |