Душова перегородка Bravo Lega 100T (000022478)
Bravo Lega 100T |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Lega 100T
Усі ціни 6 →Стінка скляна для душу із тримачем 200x100см BRAVO LEGA 100T скло прозоре | 7 441 грн. |
Bravo Душова перегородка Bravo LEGA 100T | 6 346 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 100T 000022478 | 7 441 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 100T (1уп.) 97949003041923530 | 7 441 грн. |
Душевая перегородка Bravo Lega 100T 000022478 | 6 325 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 100T | 7 441 грн. |
Модификації Bravo Lega 100T
Ціни на Bravo Lega 100T |
---|---|---|---|---|
Bravo Lega 90T | від 5 839 грн. | 5 пропозицій | ||
Bravo Lega 100T | від 6 325 грн. | 6 пропозицій | ||
Bravo Lega 110T | від 6 812 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →