Душова перегородка Bravo Lega 110T (000022479)
Bravo Lega 110T |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Lega 110T
Усі ціни 6 →Стінка скляна для душу із тримачем 200x110см BRAVO LEGA 110T скло прозоре | 8 014 грн. |
Bravo Душова перегородка Bravo LEGA 110T | 6 871 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 110T 000022479 | 8 014 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 110T (1уп.) 97949003041923531 | 8 014 грн. |
Душевая перегородка Bravo Lega 110T 000022479 | 6 812 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 110T | 8 014 грн. |
Модификації Bravo Lega 110T
Ціни на Bravo Lega 110T |
---|---|---|---|---|
Bravo Lega 90T | від 5 839 грн. | 5 пропозицій | ||
Bravo Lega 100T | від 6 325 грн. | 6 пропозицій | ||
Bravo Lega 110T | від 6 812 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →