Ксенон Brevia Max Power +50 D2S 5500K 1pcs (85215MPC)
Brevia Max Power +50 D2S 5500K 1pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia Max Power +50 D2S 5500K 1pcs
Ксеноновая лампа Brevia D2S +50, 5500K, 85V, 35W PK32d-2, 1шт LI-1647 | 546 грн. |
Ксенонова лампа BREVIA D2S 5500K Max Power +50 (85215MPC) | 438 грн. |
Ксенонова лампа Brevia D2S +50, 5500K, 85V, 35W PK32d-2, 1шт | 686 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →