Мотошина Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V
Відео 21Фото 28 |
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 V 100/90 R 19 " 57 V 110/80 R 18 " 58 H 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 15 " 56 V 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 19 " 60 V 120/70 R 19 " 60 W 130/80 R 17 " 65 H 140/80 R 17 " 69 V 150/70 B 18 " 70 Q 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 H 150/70 R 18 " 70 W 160/60 R 17 " 69 W 170/60 B 17 " 72 V 170/60 R 17 " 72 V 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/55 B 17 " 75 W 190/55 R 17 " 75 V 190/55 R 17 " 75 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V
Усі ціни 12 →Шини Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V | 8 525 грн. |
Bridgestone Battlax Adventure A41R 150/70 R17 69V TL 10568 | 6 510 грн. |
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V | 7 449 грн. |
Покришка Bridgestone A41 150/70R17 69V TL (2799948) | 8 790 грн. |
Покришка Bridgestone A41 150/70R17 69V TL (2800827) | 9 760 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V
Ціни на Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax Adventure A41 90/90 -21 54H | від 5 870 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 90/90 -21 54V | від 5 610 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 100/90 R19 57V | від 5 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 110/80 R18 58H | від 5 663 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 110/80 R19 59V | від 6 045 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R15 56V | від 9 752 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R17 58W | від 5 817 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R19 60V | від 2 468 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 120/70 R19 60W | від 5 817 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 130/80 R17 65H | від 5 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 140/80 R17 69V | від 6 233 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 -18 70Q | від 7 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R17 69V | від 6 510 грн. | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R18 70H | від 7 326 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 150/70 R18 70W | від 7 329 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 160/60 R17 69W | від 6 552 грн. | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 170/60 -17 72V | від 6 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 170/60 R17 72V | від 6 926 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 170/60 R17 72W | від 7 109 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 180/55 R17 73W | від 7 470 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 190/55 -17 75W | від 7 530 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 190/55 R17 75V | від 9 051 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax Adventure A41 190/55 R17 75W | від 8 442 грн. | 6 пропозицій |