Мотошина Bridgestone Battlax BT-023 GT 190/55 R17 75W
6 957 грн. Купити! Мотошини Bridgestone Battlax BT-023 GT 190/55 R17 75W TL RМаркетплейс: Rozetka.ua ZRShynaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bridgestone Battlax BT-023 GT 190/55 R17 75W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Battlax BT-023 GT 190/55 R17 75W
Ціни на Bridgestone Battlax BT-023 GT 190/55 R17 75W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-023 GT 120/70 R17 58W | від 4 897 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-023 GT 120/70 R18 59W | від 5 374 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-023 GT 170/60 R17 72W | від 5 956 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-023 GT 180/55 R17 73W | від 6 140 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax BT-023 GT 190/55 R17 75W | від 6 957 грн. | 1 пропозиція |