Мотошина Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 150/70 R17 69W
Відео 7 |
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 150/70 R17 69W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 150/70 R17 69W
Шини Bridgestone Battlax BT-023 150/70 ZR17 69W | 6 284 грн. |
Bridgestone Battlax BT-023 150/70 R17 69W R TL 3435 | 6 399 грн. |
Bridgestone Battlax BT-023 150/70 R17 69W | 7 314 грн. |
Покришка Bridgestone BT023 150/70ZR17 69W TL (2798637) | 7 005 грн. |
Bridgestone Battlax BT-023 150/70 R17 69W R TL | 6 779 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 150/70 R17 69W
Ціни на Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 150/70 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 110/70 R17 54W | від 4 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 110/80 R18 58W | від 4 520 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 110/80 R19 59W | від 5 030 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 120/60 R17 55W | від 4 661 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 120/70 R17 58W | від 4 491 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 120/70 R18 59W | від 5 090 грн. | 11 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 150/70 R17 69W | від 6 284 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 160/60 -17 69W | від 5 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 160/60 R17 69W | від 5 961 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 160/60 R18 70W | від 5 679 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 160/70 R17 73W | від 5 610 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 170/60 R17 72W | від 5 928 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 180/55 R17 73W | від 5 610 грн. | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 190/50 R17 73W | від 6 094 грн. | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring 190/55 R17 75W | від 6 261 грн. | 5 пропозицій |