Зимова шина Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S 225/65 R17 102 S 225/65 R17 106 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S
Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S | 6 160 грн. |
Зимние шины Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S 1000632582 | 6 905 грн. |
Шины Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S | 7 240 грн. |
Зимові шини Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S | 7 332 грн. |
Зимові шини Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S | 7 319 грн. |
Відеоогляди
0 2 7 40 |
м'яка, комфортна та керована, при цьому досить зносостійка, виробництво Японія, катаю на туарегі, витримує наші погані дороги жодних гуль дорога ціна, проте повністю виправбовує якість |
Купивши на vito 639.
Самі модні та реально круті зимові колеса. Їзджу вже 2 сезон. Одним словом коли всі стояти, то я їду. Краще коли голольод вони на 100% краще за шипи. Ліпучка рулити. Я за свої 20 років мав різну єзину, кращої не бачив. Швидкий знос. рекомендую купити обов'язково |
Купуйте і не замислюйтесь. На 2-3 зими забудете про проблеми. При 170 тримається дороги на автобані дуже добре.
Їздив 2 зими. Зараз думаю продати та купити нову. Безшумна гума. Купувавши 4 шт японія 215 60 16 на vito 639. Відїздивши понад 50000км.і ше 50% залишилося. Багато проїхав дорогами ЄС. На льоді із заднім приводом вести себе просто супер. Рекомендую всім. Не має тихих. користуюся Bridgestone Blizzak DM-V2 215/65 R16 98S місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 49 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
13 лютого 2018, 22:42
Назначение зимних шин Bridgestone Blizzak DM-V2 #
Здравствуйте,DM-V2 шины для Европейской зимы или крайнего Севера. Спасибо.
18 вересня 2021, 11:03
Где производятся данные шины? #
Посмотрел сайты. Этот японский бренд почему-то в России производится. Может кто подскажет, а есть ли данные шины не сделанные в России?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S
Ціни на Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 102S | від 6 160 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak DM-V2 225/65 R17 106S | від 6 698 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
З такою гумою буде безпечніше на дорогах.