Зимова шина Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112R
Відео 2Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112R
Усі ціни 7 →Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112/110R | 5 280 грн. |
Зимние шины Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112/110R 1000503088 | 6 161 грн. |
Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112/110R | 6 977 грн. |
Bridgestone BLIZZAK W 810 3PMSF 225/70 R15C 112R | 6 160 грн. |
Зимові шини Bridgestone Blizzak W810 225/70 R15C 112/110R | 6 543 грн. |
Bridgestone BLIZZAK W810 225/70 R15 112R (8072225251) | 14 800 грн. |
BRIDGESTONE BLIZZAK W 810 225/70 R15C 112R DOT2022 | 6 372 грн. |
Відеоогляди
Сильные колеса которые покорили меня мощным протектором! Хорошо( но не отлично) гребут по снегу и хорошо держат на льду, стирается протектор медленно!!! Плохо балансируются, большие грузики, а одно вообще бьет хотя и не сильно но слышно, думал плохо сбалансировали на вулканизации да нет на другой показали колесо и сказали что оно так вылито на заводе и тут я понят почему так не хотел турка(производителя)! Бренд хорошей по моему японский но турки делают, руки у них растут не с того места! У знакомого такая же ситуация с грузами- большие! Имею еще хенкуки рв06 венгерские - балансируется супер держит на снегу так само как и эти ям не боится на удивление и резина очень мягкая по сравнению с Bridgestone Blizzak W810! користуюся Bridgestone Blizzak W810 місяць і більше |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →