Всесезонна шина Bridgestone Dueler H/T 840 265/65 R17 112S
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler H/T 840 265/65 R17 112S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler H/T 840 265/65 R17 112S
Усі ціни 16 →Bridgestone Dueler H/T 840 265/65 R17 112S | 6 293 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 840 (265/65R17 112S) | 6 142 грн. |
Летние шины Bridgestone Dueler H/T 840 265/65 R17 112S 1133 | 6 259 грн. |
BRIDGESTONE Dueler H/T 840 265/65R17 112S | 6 099 грн. |
Bridgestone Dueler H/T 840 265/65 R17 112S | 6 273 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →