Мотошина Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Фото 3 | 11 970 грн. Купити! Покришка Bridgestone G702 160/80-16 80H TL (2799960)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H
Ціни на Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Exedra G702 160/80 -16 80H | від 11 970 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra G702 160/80 R16 80H | від 8 623 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Exedra G702 170/80 -15 77S | від 9 675 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Exedra G702 170/80 R15 77S | від 7 317 грн. | 4 пропозиції |