Вантажна шина Bridgestone R164 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R164 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R164 385/65 R22.5 160K
Bridgestone R164 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 19 773 грн. |
Bridgestone R 164 385/65R22.5 160K | 26 360 грн. |
Bridgestone R 164 385/65R22.5 160K | 27 678 грн. |
Шина Bridgestone R164 (причіп) 385/65 R22.5 160K | 22 037 грн. |