Вантажна шина Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 162 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K
Bridgestone R168 (прицепная) 385/65 R22.5 162K | 21 044 грн. |
Bridgestone R168 (прицепная) (385/65R22.5 162K) | 20 950 грн. |
Bridgestone R168 (прицепная) 385/65 R22.5 162K 22PR | 20 547 грн. |
Bridgestone R168 (причіпна) 385/65 R22.5 162K | 20 149 грн. |
Bridgestone R168 причіпна причіпна (385/65R22,5 162K) 439158 | 20 745 грн. |
Модификації Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K
Ціни на Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K |
---|---|---|---|---|
Bridgestone R168 385/65 R22.5 160K | від 19 177 грн. | 19 пропозицій | ||
Bridgestone R168 385/65 R22.5 162K | від 20 149 грн. | 5 пропозицій |