Вантажна шина Bridgestone R179 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone R179 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone R179 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 15 →Bridgestone R179 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 21 893 грн. |
Bridgestone R179 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 20 792 грн. |
Bridgestone R179 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 18PR | 20 100 грн. |
Bridgestone R179 (385/65R22.5 160K) | 21 051 грн. |
BRIDGESTONE Вантажна шина BRIDGESTONE R179 (причіпна) 385/65R22.5 160K | 22 032 грн. |
ще 10 пропозицій