Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3 385/65 R22.5 164K
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 13 →Continental Conti Hybrid HT3 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 22 757 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 22 913 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR HL "M+S" | 19 656 грн. |
Грузовые шины Continental HT3 Hybrid (прицепная) 385/65 R22.5 164K 1001837 | 21 158 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HT3 (причепна) 385/65R22.5 164K | 22 314 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди