Світильник Brille AL-252/6
Фото 10 |
Brille AL-252/6 |
|
Можливість регулювати кут освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille AL-252/6
Вулична підсвітка фасадів Brille AL-252/6W NW LED IP54 GY (34-217) | 1 550 грн. |
Вулична підсвітка фасадів Brille AL-252/6W NW LED IP54 BK (34-218) | 1 650 грн. |
Підсвічування LED фасадне IP54 AL-252/6 N GY Brille 34-217 | 1 550 грн. |
Підсвічування LED фасадне IP54 AL-252/6 N BK Brille 34-218 | 1 650 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →