Світильник Kanlux Reka 28993
Kanlux Reka 28993 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kanlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kanlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kanlux Reka 28993
Усі ціни 7 →Фасадний світильник Reka LED EL 7W-O-W IP54 510Lm 4000K 7W білий 28993 | 1 388 грн. |
Фасадний садово-парковий світлодіодний світильник Kanlux REKA 7W 28993 | 1 388 грн. |
Світильник фасадний Kanlux REKA LED EL 7W-O-W (KA-28993) | 1 634 грн. |
Вуличний світильник REKA KANLUX 28993 | 1 634 грн. |
Вуличний світильник Kanlux 28993 Reka LED EL 7W-O-W | 1 634 грн. |
Вуличний світильник Kanlux REKA LED EL 7W-OW (28993) | 1 634 грн. |
Уличный светильник Kanlux 28993 Reka LED EL 7W-O-W | 1 634 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →