Лампочка Brille LED E27 4.2W 34 pcs WW T30 (L27-029)
Brille LED E27 4.2W 34 pcs WW T30 (L27-029) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brille 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brille.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brille LED E27 4.2W 34 pcs WW T30 (L27-029)
Світлодіодна лампа Brille LED E27 4.2W 34 pcs WW T30 (L27-029) | 115 грн. |
Світлодіодна лампа Brille LED E27 4.2W 34 pcs WW T30 (L27-029-2) 2 шт. | 180 грн. |
Лампа світлодіодна E27 LED 4.2 34 pcs T30 SMD5050 Brille L27-029 | 90 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →