Лампочка Videx A65e 15W 4100K E27 (VL-A65E-15274)
Videx A65e 15W 4100K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx A65e 15W 4100K E27
Усі ціни 10 →Лампа LED VIDEX A65E 15W E271400LM 4100K 23884 | 88 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx A65e 15W E27 4100K (VL-A65e-15274) | 81 грн. |
Світлодіодна лампа Videx A65 15W-E27-4100K VL-A65e-15274 | 88 грн. |
Лампочка Videx A65e 15W E27 4100K (VL-A65e-15274) VL-A65e-15274 | 153 грн. |
Лампочка Videx A65e 15W E27 4100K (VL-A65e-15274) | 199 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →