Лампочка Eurolamp R50 6W 4100K E14 (LED-R50-06144)
Eurolamp R50 6W 4100K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp R50 6W 4100K E14
Усі ціни 9 →Eurolamp Eurolamp LED EKO R50 6W E14 4000K LED-R50-06144(P) | 92 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp LED Ecological Series, R50, 6W, E14 4000K (LED | 73 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp Еко R50 6W-E14-4000K LED-R50-06144(P) | 92 грн. |
Лампочка Eurolamp LED R50 6W E14 4000K 220V (LED-R50-06144(P)) LED-R50-061 | 161 грн. |
Світлодіодна лампа EUROLAMP R50 6 W E14 4000 K (LED-R50-06144(P)) 2 шт. | 184 грн. |
ще 4 пропозиції
Купував у далекому 2013 по 140 або по 180 в епіцентрі. 3 штуки основне світіння. у будинку дрібні діти які постійно то включають то вимикають світло. все працює чітко. 6 років горять 3 лампочки, дуже задоволений. У баті теж багато таких і жодної перегорілої за багато років та їх немає) |
Купив таку лампочку 2 тижні тому у фірмовому магазині Eurolamp і одразу вирішив поділитись думка про покупку. Замовляв 6шт і доставку зробили наступного дня після замовлення, доставка була безкоштовна, але тільки до під'їзду! Лампочки акуратно зроблені, не видно клею тощо, як, наприклад, у дешевих китайських лампочках.
Встановлював у великій кімнаті і світло реально хороше, був приємно здивований, що такі лампочки заповнили світлом усю кімнату! Менеджер сказав, що в даній лампочці встановлено якийсь спеціальний драйвер, через що вони не мерехтять і витримують перепади напруги. Щодо перепадів нічого не можу сказати, т.к. вони працюю у мене всього 2 тижні, а ось мерехтіння немає. І найголовніше включаються відразу, а не розгоряються від часу як "економки". І далі їх тестуватиму і якщо будуть якісь зміни, то відпишуся! Яскравість, ціна Поки що не виявив користуюся Eurolamp R50 6W 4100K E14 тиждень |
Купував собі на кухню для точкових світильників у кількості 6шт як декоративне освітлення! Мене вони дуже втішили, на кухні навіть без основного освітлення дуже яскраво в кухні. Рівне освітлення, якщо дивитися через мобільний телефон не мерехтять. Чи не нагріваються. Я повністю задоволений лампочками Eurolamp Яскравість свічення, гарантія 10 років Немає користуюся Eurolamp R50 6W 4100K E14 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →