Корм для кішок Brit Care GF Senior Weight Control 400 g
Brit Care GF Senior Weight Control 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care GF Senior Weight Control 400 g
Усі ціни 8 →Корм Brit Care Cat Grain Free Senior & Weight Control сухий з куркою для кBrit Care Cat Grain Free Senior & Weight Control - повнораціонний беззерновий сухий корм на основі курячого м'яса для котів с... щетарше 7 років. Також підходить для стерилізованих котів похилого віку. Рецептура для підтримання гарної фізичної форми з комплексною турботою про організм. Чому варто придбати? В основі рецепта - свіже куряче м'ясо, яке забезпечує здоров'я травної системи та має дієтичні якості Дає змогу коту залишатися активним і в оптимальній фізичній формі, сприятливо діє на імунну та серцево-судинну системи Містить у складі обліпиху, багату антиоксидантами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 225 грн. |
Сухий корм для кішок з надмірною вагою Brit Care Cat GF SENIOR Weight ContГіпоалергенна рецептура зі свіжою куркою для котів старшого віку (понад 7 років) Корм підходить і для кастрованих старих кот... щеів. Енергетична цінність: 3 650 ккал/кг. Переваги корму: Збагачений необхідними поживними речовинами, які допомагають суглобам і зубам залишатися сильними Пробіотики та пребіотики допомагають підтримувати здорове травлення й імунітет Низький вміст жиру і високий вміст клітковини сприяє травленню та запобігає збільшенню ваги Корм Brit Care Cat GF Senior Weight Control це ЗІР І ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ - Високоякісний м'ясний білок забезпечує організм необхідними вітамінами і мінералами, а також енергією, необхідною для активного способу життя. У поєднанні з таурином він сприяє гарному зору і здоров'ю серця. ДОВГОЛІТТЯ І ЗДОРОВ’Я - Фрукти, трави і ягоди багаті на вітаміни та флавоноїди, завдяки чому ваш котик буде прекрасно виглядати, а також проживе довге і здорове життя. Натуральні джерела жирних кислот омега-3 та омега-6 сприяють блиску шерсті і здоров'ю шкіри. Оптимальне поєднання вітамінів і органічних мікроелементів підтримує повсякденну активність і добре самопочуття ЗДОРОВ'Я ТРАВНОГО ТРАКТУ І КОНТРОЛЬ ВАГИ - Пробіотики та пребіотики сприяють росту здорових бактерій у кишечнику та регулюють обмінні процеси. Розчинна і нерозчинна клітковина допомагає підтримувати оптимальну вагу. ЗДОРОВ'Я СЕЧОВИВІДНИХ ШЛЯХІВ - Обліпиха сприяє здоров'ю нирок і сечовивідних шляхів. Низький вміст магнію і L-метіоніну допомагає підтримувати оптимальний рівень pH сечі на рівні 6,0–6,5. Склад Дегідратоване м’ясо курки (27 %), свіже м’ясо курки (26 %), жовтий горох (22 %), сушені яблука (9%), курячий жир Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 225 грн. |
Сухий корм для літніх кішок з надмірною вагою Brit Care Cat GF Senior Weig | 225 грн. |
Сухий корм для літніх котів із зайвою вагою Brit Care Cat GF Senior Weight | 225 грн. | Продавець: lick&bark |
Сухий корм для літніх котів із надмірною вагою Brit Care Cat GF Senior Wei | 225 грн. | Продавець: Animal Yummy... |
ще 3 пропозиції
Серія Brit Care
від 653 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 776 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 672 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 692 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 180 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 006 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 677 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 518 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 670 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 грн.
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 205 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 710 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 40 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, лосось, бульйон, морква, розмарин, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 3 129 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 099 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: індичка, курка, горошок, нут, суперпреміум
від 50 грн.
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: курка, тунець, клас: суперпреміум
від 97 грн.
ласощі, снеки, 0.05 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: турбота про зуби, в составе: борошно з дегідрованої індички, жовтий горох, маніоковий крохмаль
Модификації Brit Care GF Senior Weight Control
Ціни на Brit Care GF Senior Weight Control |
---|---|---|---|---|
Brit Care GF Senior Weight Control 400 g | від 224 грн. | 8 пропозицій | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg | від 675 грн. | 21 пропозиція | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg | від 2 271 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 208 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 193 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 217 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: курка (16%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 198 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 259 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 188 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: куряча борошно, рибне борошно, злаки, овочі, трави, суперпреміум
від 255 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 156 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка (20%), рис (14%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 282 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо качки, картопля, жир лосося, рослинні масла, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 138 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 125 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, лосось, суперпреміум