Корм для собак Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 кг
Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 кг
Усі ціни 12 →Сухой корм Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed для молодых соб | 3 134 грн. |
Сухий корм Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed для молодих соб | 3 134 грн. |
Корм для молодих собак Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed гіп | 3 134 грн. |
Сухий корм для собак Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Breed з ягн | 3 134 грн. |
ще 7 пропозицій
У мене мопс. Спочатку годував кормом від Єзера, з куркою. Але у собаки було невсвоєння, часто рідкий стілець. Пробував аркана. Не поганий корм, але все одно там були злаки. За порадою ветеренара я знайшов корм без злаків взагалі. Це голить з ягням і рисом. Мені знадобилося три дні, щоб зрозуміти, що це корм для мопсів (тк у них проблеми зі злаками і взагалі, з якістю їжі. Собака почала швидко набрати вагу, рідкий стілець пішов, як і всі супутні проблеми. Їсть з величезним задоволенням. Зараз собаці 12 місяців, і вже як місяць я на дорослому кормі, але вирішив написати відгук на цей, так він дійсно якісний, і підходить мопсам з їх травленням. Собака їла порцію з величезним задоволенням. Пішли проблеми з травленням та стільцем. Загалом навіть кіт колись чує запах цього корму – біжить з усіх лап, щоб я пригостив його. Вважаю цей корм дуже якісним. Лише ціна. Але результат нівелює ціну. Kiril92: користуюся Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 kg кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice
Ціни на Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice |
---|---|---|---|---|
Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 3 кг | від 833 грн. | 2 пропозиції | ||
Brit Care Junior Large Breed Lamb/Rice 12 кг | від 2 545 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →