Brit Care GF Senior Weight Control 400 g
Brit Care GF Senior Weight Control 400 g |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Care GF Senior Weight Control 400 g
All prices 8 →Корм Brit Care Cat Grain Free Senior & Weight Control сухий з куркою для кBrit Care Cat Grain Free Senior & Weight Control - повнораціонний беззерновий сухий корм на основі курячого м'яса для котів с... moreтарше 7 років. Також підходить для стерилізованих котів похилого віку. Рецептура для підтримання гарної фізичної форми з комплексною турботою про організм. Чому варто придбати? В основі рецепта - свіже куряче м'ясо, яке забезпечує здоров'я травної системи та має дієтичні якості Дає змогу коту залишатися активним і в оптимальній фізичній формі, сприятливо діє на імунну та серцево-судинну системи Містить у складі обліпиху, багату антиоксидантами Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 225 ₴ |
Сухий корм для кішок з надмірною вагою Brit Care Cat GF SENIOR Weight ContГіпоалергенна рецептура зі свіжою куркою для котів старшого віку (понад 7 років) Корм підходить і для кастрованих старих кот... moreів. Енергетична цінність: 3 650 ккал/кг. Переваги корму: Збагачений необхідними поживними речовинами, які допомагають суглобам і зубам залишатися сильними Пробіотики та пребіотики допомагають підтримувати здорове травлення й імунітет Низький вміст жиру і високий вміст клітковини сприяє травленню та запобігає збільшенню ваги Корм Brit Care Cat GF Senior Weight Control це ЗІР І ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ - Високоякісний м'ясний білок забезпечує організм необхідними вітамінами і мінералами, а також енергією, необхідною для активного способу життя. У поєднанні з таурином він сприяє гарному зору і здоров'ю серця. ДОВГОЛІТТЯ І ЗДОРОВ’Я - Фрукти, трави і ягоди багаті на вітаміни та флавоноїди, завдяки чому ваш котик буде прекрасно виглядати, а також проживе довге і здорове життя. Натуральні джерела жирних кислот омега-3 та омега-6 сприяють блиску шерсті і здоров'ю шкіри. Оптимальне поєднання вітамінів і органічних мікроелементів підтримує повсякденну активність і добре самопочуття ЗДОРОВ'Я ТРАВНОГО ТРАКТУ І КОНТРОЛЬ ВАГИ - Пробіотики та пребіотики сприяють росту здорових бактерій у кишечнику та регулюють обмінні процеси. Розчинна і нерозчинна клітковина допомагає підтримувати оптимальну вагу. ЗДОРОВ'Я СЕЧОВИВІДНИХ ШЛЯХІВ - Обліпиха сприяє здоров'ю нирок і сечовивідних шляхів. Низький вміст магнію і L-метіоніну допомагає підтримувати оптимальний рівень pH сечі на рівні 6,0–6,5. Склад Дегідратоване м’ясо курки (27 %), свіже м’ясо курки (26 %), жовтий горох (22 %), сушені яблука (9%), курячий жир Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 225 ₴ |
Сухий корм для літніх кішок з надмірною вагою Brit Care Cat GF Senior Weig | 225 ₴ |
Сухий корм для літніх котів із зайвою вагою Brit Care Cat GF Senior Weight | 225 ₴ | Seller: lick&bark |
Сухий корм для літніх котів із надмірною вагою Brit Care Cat GF Senior Wei | 225 ₴ | Seller: Animal Yummy... |
3 more offer(s)
Series Brit Care
from 653 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 1 month, puppies, young, appointment: everyday, diet, for immune system, в составе: chicken, oats, insect, fat, apple pulp, flavoring, yeast, class: super premium
from 690 ₴
dry food, 2 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, в составе: duck, vegetables, salmon, chicken, proteins, fruits, minerals, vitamins, super premium
from 2 776 ₴
dry food, 14 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 12 months, adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: insect, white fish, peas, apple pulp, pea protein, oil, class: super premium
from 672 ₴
dry food, 2 kg, age: adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, hypoallergenic, for kidneys, в составе: fresh chicken (26%), dehydrated chicken (26%), yellow peas, super premium
from 692 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: from 1 month, puppies, young, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, for immune system, for joints, в составе: lamb, class: super premium
from 670 ₴
dry food, 2 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, for obesity management, hypoallergenic, в составе: turkey, rice, chicken, fruits, vegetables, vitamins, minerals, super premium
from 3 006 ₴
dry food, 14 kg, порода: medium, age: from 12 months, adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, for liver, в составе: lamb, rice, apple pulp, fat, salmon oil, pea flour, class: super premium
from 2 198 ₴
dry food, 7 kg, age: adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, hypoallergenic, for kidneys, в составе: fresh chicken (26%), dehydrated chicken (26%), yellow peas, super premium
from 2 518 ₴
dry food, 12 kg, порода: medium, age: from 12 months, adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, for liver, в составе: lamb, rice, apple pulp, fat, salmon oil, pea flour, class: super premium
from 180 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, for obesity management, hypoallergenic, в составе: turkey, rice, chicken, fruits, vegetables, vitamins, minerals, super premium
from 2 545 ₴
dry food, 12 kg, порода: large, giant, age: puppies, young, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, for immune system, for joints, for bones, complex of antioxidants, в составе: lamb meat, rice, fruits, minerals, vitamins, class: super premium
from 677 ₴
dry food, 2 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb meat, salmon, vegetables, fruits, vitamins, minerals, super premium
from 190 ₴
treats, snacks, 0.15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: for active dogs, в составе: lamb, banana
from 40 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, diet, for picky eaters, в составе: 62% chicken, 15% liver, trout, cod, broth, carrots, rosemary, super premium
from 2 486 ₴
dry food, 12 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, appointment: everyday, for active dogs, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken, oats, insects, class: super premium
from 205 ₴
dry food, 0.4 kg, age: adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, hypoallergenic, for kidneys, в составе: fresh chicken (26%), dehydrated chicken (26%), yellow peas, super premium
from 744 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, for liver, complex of antioxidants, в составе: salmon meat, potatoes, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, class: super premium
from 40 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, age: kittens, appointment: everyday, в составе: chicken, liver, salmon, broth, carrot, rosemary, minerals, starch, super premium
from 190 ₴
treats, snacks, 1 pcs, 0.15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: for immune system, в составе: ginger, insects
from 2 290 ₴
dry food, 7 kg, age: kittens, appointment: everyday, hypoallergenic, for immune system, в составе: turkey, chicken, peas, chickpeas, super premium
Brit Care GF Senior Weight Control configurations
Price for Brit Care GF Senior Weight Control |
---|---|---|---|---|
Brit Care GF Senior Weight Control 400 g | from 224 ₴ | 8 offers | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 2 kg | from 675 ₴ | 21 offer | ||
Brit Care GF Senior Weight Control 7 kg | from 2 490 ₴ | 18 offers |
We recommendCompare using chart →
from 180 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, for obesity management, hypoallergenic, в составе: turkey, rice, chicken, fruits, vegetables, vitamins, minerals, super premium
from 208 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, for obesity management, в составе: poultry meat, proteins, cereals, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 193 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb meat, salmon, vegetables, fruits, vitamins, minerals, super premium
from 217 ₴
dry food, 0.35 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, dental care, for obesity management, for joints, for kidneys, в составе: chicken (16%), rice, vegetables, cereals, vitamins, minerals, super premium
from 198 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, в составе: duck, vegetables, salmon, chicken, proteins, fruits, minerals, vitamins, super premium
from 259 ₴
dry food, 0.3 kg, age: from 7 years, adult, senior, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for kidneys, в составе: poultry meat, cereals, rice, proteins, vitamins, minerals, super premium
from 169 ₴
dry food, 0.4 kg, age: senior, appointment: everyday, diet, for obesity management, for immune system, for joints, в составе: chicken meal, fish meal, cereals, vegetables, herbs, super premium
from 255 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for skin and coat, hypoallergenic, в составе: rice, duck protein, poultry meat, minerals, vitamins, super premium
from 156 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, for obesity management, for kidneys, в составе: turkey (20%), rice (14%), vegetables, cereals, vitamins, minerals, super premium
from 282 ₴
dry food, 0.35 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, в составе: duck meat, potatoes, salmon fat, vegetable oils, vegetables, vitamins, super premium
from 138 ₴
dry food, 0.3 kg, age: kittens, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for obesity management, for immune system, в составе: turkey meat, chicken, cereals, proteins, fruits, vitamins, minerals, super premium
from 125 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, hypoallergenic, в составе: turkey, salmon, super premium