Корм для кішок Brit Gastrointestinal Cat Can 200 g
Brit Gastrointestinal Cat Can 200 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Gastrointestinal Cat Can 200 g
Консервований корм для котів Brit GF Veterinary Diet Cat Cans Gastrointest | 93 грн. |
Корм Brit VD Cat Gastrointestinal вологий для котів із захворюваннями ШКТБеззерновий збалансований вологий корм-дієта з лососем і горошком для котів зі шлунково-кишков Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 93 грн. |
Вологий корм Brit GF Veterinary Diet Cat Cans Gastrointestinal 200 г (8595 | 93 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Серія Brit Veterinary Diet
від 770 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 4 120 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 4 700 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 665 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 3 511 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: оселедець (26%), жовтий горох (23%), гречка, білок лосося, клас: холістик
від 938 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: оселедець, білок, лосось, горох, суперпреміум
від 122 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 236 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, горох, курячий жир, мінерали, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 670 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: яйця, горох, солодка картопля і гречка, клас: холістик
від 240 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 97 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, лосось, горошок, борошно, масло, суперпреміум
від 743 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 85 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: тунець, лосось, клас: холістик
від 98 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: холістик
від 93 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, горошок, борошно, олія, лігноцелюлоза, сушені водорості, суперпреміум
від 636 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
Показання:
- Гастроентерит (діарея, блювання)
- Хронічний гастроентерит (діарея, блювання)
- Запальне захворювання кишечника (IBD)
- Порушення травлення або запор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 84 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 107 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: ягня, журавлина, м'ята, суперпреміум
від 38 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти (20% індичка), олії та жири, овочі, суперпреміум
від 208 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для нирок, в составе: індичатина 45%, бульйон, лососина 20%, рис 5%, суперпреміум
від 218 грн.
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо та субпродукти (індичка, ягня), бульйон, мінерали, олії та жири, суперпреміум
від 79 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 87 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички, печінка, серця, бульйон, олень, журавлина, мінерали, холістик
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: 35% м'яса індички, печінка, серця, 42.9% м'ясного бульйону, 20% лосося, холістик
від 63 грн.
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: смугастий тунець 60%, кільця кальмарів 4%, крохмаль, екстракт тунця, холістик
від 99 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 4 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня, індичка, суперпреміум
від 61 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум