Корм для кішок Brit Premium Adult Salmon 800 g
Фото 5 |
Brit Premium Adult Salmon 800 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Salmon 800 g
Усі ціни 14 →Сухий корм для кішок Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon 800 г (859560Вага упаковки - 800 г, Призначення - основне годування, Клас - преміум, Вік - від 12 міс., Порода - усі породи, Основні інгре... щедієнти - лосось Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 251 грн. |
Корм Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon сухий з лососем для дорослихПовнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід. Раціон містить необхідну для щоденного спож... щеивання кількість поживних речовин, амінокислот, вітамінів і мінералів, завдяки чому дає змогу забезпечити правильне харчування для улюбленця та подбати про його здоров'я. Чому варто придбати? М'ясо лосося та рис поставляють до організму цінні білки та вуглеводи, які допомагають підтримувати м'язову масу та забезпечувати улюбленця енергією для оптимального рівня активності Містить основні вітаміни, мікро- та макроелементи в необхідній кількості для підтримання загального здоров'я, високого імунітету та міцності зубів Мананолігосаха Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 251 грн. |
Сухий корм для дорослих кішок Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken з лПовноцінний корм преміумкласу для котів. Смачний і апетитний корм з лососем і цінними натуральними інгредієнтами для щоденног... щео здорового харчування вашого улюбленця. Особливості корму: З м’якоттю яблука — натуральним джерелом клітковини З розмарином, гвоздикою, куркумою і цитрусовими — природними антиоксидантами З пребіотиками для делікатного та здорового травлення та для відмінного засвоєння всіх компонентів З Омега-3 для сяючої шерсті та здорової шкіри БЕЗ пшениці БЕЗ сої БЕЗ кукурудзи Енергетична цінність: 3 840 ккал/кг. Склад: Лосось дегідрований 35%, рис, курячий жир, горох, сушена яблучна м’якоть, курка дегідрована 4%, лососеве масло 3%, гідролізований куряча печінка 2%, пивні дріжджі, сушений шпинат 0,5%, мананолігосахар Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 251 грн. |
Brit Premium Сухий корм для кішок Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon+ 11 грн бонус, Вага упаковки - 800 г, Призначення - основне годування, Клас - преміум, Вік - від 12 міс., Порода - усі пород... щеи, Основні інгредієнти - лосось Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 251 грн. |
Сухий корм для котів Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon з лососем 800 | 251 грн. |
ще 9 пропозицій
Серія Brit Premium
від 1 432 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 2 490 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 431 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 1 496 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 001 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 584 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 319 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 640 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 447 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 1 441 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 80 грн.
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 493 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 420 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 1 955 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 38 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, преміум
від 409 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 241 грн.
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 1 588 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 100 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 824 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Brit Premium Adult Salmon
Ціни на Brit Premium Adult Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Salmon 300 g | від 116 грн. | 14 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Salmon 800 g | від 241 грн. | 14 пропозицій | ||
Brit Premium Adult Salmon 1.5 kg | від 319 грн. | 22 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Salmon 8 kg | від 1 447 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 260 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для вибагливих, в составе: злаки, м’ясо, протеїни, овочі, риба, вітаміни, мінерали, преміум
від 185 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 240 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: індичка, свинина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 225 грн.
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 195 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 378 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: говядина 26%, кукуруза, пшеница, жир 2%, свекла, куриная печень 1%, преміум
від 231 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня 56%, картоплю, жир, яйця, оселедець, морква, фрукти, ягоди, холістик
від 262 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: менхаден, лосось, сочевиця, картопля, трави, холістик
від 220 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, гранат, холістик
від 200 грн.
сухий корм, 0.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, білок птиці, зернові, клейковина, борошно, жир, спіруліна, суперпреміум