Корм для кішок Brit Cat Struvite 400 g
Фото 12 |
Закрити
Шапка
Brit Cat Struvite 400 g 0.4 кг2 кг |
|
Рекомендується використовувати корм протягом 6 місяців для запобігання утворенню нових струвітних каменів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Cat Struvite 400 g
Усі ціни 12 →Сухий лікувальний корм для котів із захворюваннями сечовивідних шляхів Bri | 210 грн. |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при струвітному типі МКБ з горДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... щелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 219 грн. |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при струвітному типі МКБ з гор | 219 грн. |
Корм-дієта Brit VD Struvite Cat для лікування захворювань нижніх сечових шБеззерновий повнораціонний сухий корм-дієта з куркою та горохом для лікування захворювань нижніх сечових шляхів у котів. Пок... щеазання: У складі лікування ідіопатичного циститу в котів Розчинення та профілактика утворення струвітних кристалів і каменів У складі лікування бактеріальних інфекцій сечових шляхів Профілактика кристалурії Протипоказання: Не використовуйте підкислювачі сечі Хронічна ниркова недостатність Хвороби серця Чому варто придбати? Це ретельно збалансована дієта, що забезпечує улюбленцю повноцінне харчування при особливих потребах його організму Журавлина та натрій, які входять до складу, збільшують споживання котом води, сприяють діурезу, знижують запалення сечового міхура та мінімізують біль Містить важливу амінокислоту метіонін для підкислення сечі та швидкості розчинення струвіта Допомагає запобігти перенасиченню сечі тварини завдяки зниженому рівню магнію, кальцію та рутину Містить вітаміни А, D3, Е, вітаміни групи В, біотин, хелатний цинк і селен для постачання організму необхідними мікроелементами в період дієти Корисні жирні кислоти Омега-3, що входять до складу, у зв'язці з вітамінами та антиоксидантами захищають сечові шляхи від запальних реакцій L-карнітин відповідає за збереження м'язового білка, правильне розщеплення жирів, гарний обмін речовин і вироблення достатньої кількості енергії Фруктоолігосах Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 219 грн. |
Сухий корм для кішок дорослих Brit VetDiets при струвітному типі МКБ з горBrit GF Veterinary Diets Cat Struvite з куркою Повноцінний і збалансований дієтичний корм для лікування хвороби нижніх сечов... щеих шляхів у кішок. Показання: Цистит у котів Терапевтина частина для бактеріальної інфекції сечовивідних шляхів Розчин та попередження утворення струвітних каменів Захист від сечосольового діатезу Протипоказання Не використовуйте речовини, що підвищують кислотність сечі Хронічне захворювання нирок Хвороби серця Використовуйте Brit VD Struvite Cat протягом 5–12 тижнів для розчинення струвитів. Регулярно перевіряйте цільовий рН сечі (6,2-6,4) та функцію нирки у старіючих кішок ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВУ УТВОРЕННЯ СТРУВИТІВ: Використовуйте Brit VD Struvite Cat на основі аналізу сечі протягом 6 місяців для запобігання рецидиву утворення струвитних каменів. Регулярно перевіряйте цільовий рН сечі (6,2-6,4). СКЛАД: Сушена курка (20%), жовтий горох (16%), білок жовтого гороху, курячий жир (10%), гідролізований курячий жир (10%), гречка, зелений горошок (6%), хлорид натрію (3%), м'якоть яблука, картопляний білок, жир лосося(2%),гідр Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 181 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Veterinary Diet
від 770 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 3 390 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 181 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 4 155 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: оселедець, горох, гречка, лосось, клас: холістик
від 665 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка (20%), горох (16%), курячий жир (10%), протеїн (10%), гречиха, суперпреміум
від 639 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: яйце, горох, гречка, клас: холістик
від 199 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: тунець, лосось, клас: холістик
від 97 грн.
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, лосось, горошок, борошно, масло, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: холістик
від 85 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 636 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 98 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: ягня, горошок, лососева олія, борошно, лігноцелюлоза, суперпреміум
від 156 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, зелений горошок, клас: холістик
від 93 грн.
вологий корм, 0.2 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, горошок, борошно, олія, лігноцелюлоза, сушені водорості, суперпреміум
від 3 360 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
від 711 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка (42%), жовтий горох (18%), білок з жовтого гороху, суперпреміум
від 3 414 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: горох, яйця, білок індички, жир, гречка, яблучний макуха, клас: суперпреміум
Показання:
- Спонтанний цистит у кішок
- Розчинення і запобігання утворенню струвітних каменів
- Захист від сечосолевого діатезу
- Хронічне захворювання нирок
- Хвороби серця
Модификації Brit Cat Struvite
Ціни на Brit Cat Struvite |
---|---|---|---|---|
Brit Cat Struvite 400 g | від 181 грн. | 12 пропозицій | ||
Brit Cat Struvite 2 kg | від 665 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 212 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 225 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 263 грн.
сухий корм, 0.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 310 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 315 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 334 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 338 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 220 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: ізолят білка сої, білок курки, кукурудзяний крохмаль, тваринний жир, суперпреміум
від 229 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 238 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рис, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 255 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум